Phone Repair Center (Iphone en Huawei)

Professionele dienst-na-verkoop voor herstellingen van toestellen.
We staan in voor alle herstellingen van Iphone en Huawei toestellen, wanneer u uw toestel in onze shop binnen brengt is deze binnen de 24 uur volledig hersteld en kan u deze terug komen ophalen.

Voor al uw vragen over herstellingen, prijsaanvragen, looptijd van de herstelling, …  neem contact op met

Samsung Premium Support center

Naast de herstellingen en ondersteuning voor de merken Apple en Huawei is Guy Van Tornhout ook een officieel Samsung Premium Support center.

Na vervanging van een scherm bij Guy Van Tornhout blijft de originele fabrieksgarantie lopen. Een garantie wat niet het geval is als u dit ergens anders laat uitvoeren.

Neem de originele factuur of het aankoopbewijs mee wanneer u de reparatie laat uitvoeren door Guy Van Tornhout. Voor al uw vragen over herstellingen, prijsaanvragen, looptijd van de herstelling, …  neem contact op met

Prijzen herstellingen

De onderstaande prijzen zijn inclusief montage en BTW. Wanneer er na diagnose meerdere onderdelen dienen te worden vervangen, gelden er andere prijzen. Staat jouw toestel niet in de lijst? Vraag dan om meer informatie aan één van onze medewerkers.

wdt_IDModel ToestelBeeldschermCamera (achterzijde)Camera (voorzijde)LaadconnectorAchterzijdeBatterij
1Galaxy Note927911995956979
2Galaxy S9+27912979896975
3Galaxy S925911979896975
4Galaxy Note824911995956979
5Galaxy S8+2399979896975
6Galaxy S82299979896975
7Galaxy S7 edge2259979896975
8Galaxy S71499979896975
9Galaxy S6 edge / +2399979896975
10Galaxy S61799979896975